Про якість статей на сайті

По-перше кожна стаття – вона дійсно повинна була вирішувати деяку проблему людей. Тобто напевно, здасться комусь, хто перший раз подивиться на сайт, просто неймовірно, що тут кожна сторінка практично кожна сторінка, може не 100%, але 90%, вона орієнтована на вирішення конкретної проблеми, тобто що це дає ….

Коли ми просуваємо сайт, більшість людей, які якось чують про розкручування, про просування, вони чомусь фокусуються на тому, щоб привести людину на сайт. Вони зовсім забувають про те, що коли людина прийшла, потрібно з нею щось зробити. Ось. Тобто сайт, орієнтований на продаж і заробіток – ці люди зазвичай думають про те, щоб людина відразу щось витратила, якусь агресивну дію зробила, для того, щоб потім витратити грошей.

У нашому випадку, з огляду на те, що сайт контентний, ми переслідували 2 мети: це інтерес, тобто якщо людина зацікавиться цією сторінкою, вона можливо надалі прийде, або процитує дану сторінку, або кому-то розповість. Процитує – я маю на увазі посилання поставить на сайті. Це і йому добре – він потім згадає, перейде. І іншим – вони побачать, перейдуть. І нам – тому що з’явиться ще одне посилання на наш сайт. Ось. Тобто перше-зацікавленість.

Друге – якщо людину не зацікавив сайт, щоб їй легко було піти з цього сайту, але зручно для нас. Тобто в даному випадку ми думали про місця розташування рекламних блоків для того, щоб точками виходу були саме рекламні блоки. Тому, що якщо людина йде, то вона може просто закрити сторінку, а може наприклад, зайшла, вона не знайшла щось корисне, але побачила рекламу- клікнула по ній, і пішла.

І ось на балансі цих двох речей – корисність і скажемо так, корисність контенту та корисність реклами. Ось, напевно, на цьому якраз ми були сфокусовані.

Be Sociable, Share!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *